• Krav-maga Jablonec nad Nisou

  krav maga global Klatovy a Přeštice

  Vítejte na stránkách Krav Maga, jednoho z nejúčinnějších systémů sebeobrany na světě. Naším cílem je zvyšovat úroveň bezpečnosti všech obyvatel Klatov a přispívat tak k zlepšování kvality života v našem kraji.

  Oproti ostatním formám KM se civilní verze zaměřuje především na případy neozbrojené obrany proti několika útočníkům včetně případů, kdy jsou útočníci ozbrojeni noži, pistolemi či dalšími zbraněmi. Neméně důležitými tématy, kterým civilní verze KM věnuje pozornost, jsou: jak se zachovat ve stresových situacích, jak správně využít řízenou agresivitu a umět improvizovat ve vypjatých situacích.

  Zde máte možnost vložit další text. Chcete-li vytvořit hlavní nadpis s podtržítkem, použijte styl "KMG title".

  otázky a odpovědi

  co je vlastně krav maga?

  Jedná se o sebeobranný a taktický systém vytvořený po 2. světové válce Imim Lichtenfeldem –  rodákem z Československa, který na počátku 2. světové války emigroval do Izraele. Imi systém vyvinul pro potřeby izraelské armády a dalších obranných složek, po svém odchodu z aktivní služby jej ale upravil pro civilní užití a nadále rozvíjel s pomocí Eyala Yanilova – současného hlavního předtavitele KMG (Krav Maga Global). Hlavní důraz je kladen na to, aby studenti dosahovali dobrých výsledků v relativně krátkém čase, i proto je dnes systém Krav Maga považován za jeden z nejefektivnějších sebeobranných a taktických systémů na světě. Více o historii Krav Maga naleznete ZDE.

  Kdo může Krav Maga trénovat?

  Ženy, muži, děti, senioři, zkrátka každý z nás nehledě na věk ani jakékoli fyzické predispozice. Systém Krav Maga byl vyvinut tak, aby jej dokázal použít kdokoli a kdykoli. Naučíme vás správně využívat dynamiku a sílu protivníka, takže se budete schopni ubránit i fyzicky mnohem silnějším jedincům.

  jak mohu začít trénovat?

  Momentálně otevíráme následující kurzy pro začátečníky:
  pondělí a středa v Klatovech a Přešticích

  KDE A KDY?
  Klatovy- Gymnázium Jaroslava Vrchlického
  Po – 19:00 – 20:00 – ZAČÁTEČNÍCI
  Po - 20:00 - 21:00
  St – 17:30 – 19:00 - ZAČÁTEČNÍCI
  St - 19:00 - 20:30

  Přeštice-Rebcova ulice 386
  Út - 18:30 - 20:00
  Čt - 18:30 - 20:00

  Zde máte možnost vložit další text. Chcete-li vytvořit hlavní nadpis s podtržítkem, použijte styl "KMG title".